Mechanizm Relax

   Niektóre nasze modele w opcji posiadają tego typu mechanizmy. Polega to na tym, że proces rozkładania odbywa się w dwóch etapach: najpierw dźwiga się podnóżek, a następnie można położyć oparcie. Uzyskuje się zatem pozycję półleżącą. Mechanizmy te występują zarówno w fotelu, jak i w kanapie po obu jej stronach. Jest również możliwość zastosowania koła, dzięki któremu fotel może być obrtowy z bujaniem.

W naszej ofercie proponujemy Państwu mechanizmy włoskie z metalowymi dźwigniami (nie plastikowe przeważnie stosowane przez producentów).

Spanie belgijskie

Mechanizm spania, gdzie utworzona jest po rozłożeniu jednolita powierzchnia spania dla dwóch osób. Najczęściej stosowane do kanap trójek, ale również do narożników. Pod grubym materacem piankowym 8cm znajduje się solidny stelaż. W naszej ofercie proponujemy dwa rodzaje: spanie codzienne, oraz okazjonalne.

Spanie typu "Nurek"

Rodzaj spania, gdzie wysuwa się szufladę z łóżkiem, a następnie wyciąga się na specjalnym stelażu powierzchnię spania. Spanie to robimy na grubej 9cm piance typu HR. Spanie miękkością jest zbliżone do pozostałej powierzni spania jaką są siedziska w meblu. W całości tworzy to dużą powierzchnię do spania.

Otwierana skrzynia

Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
(c)2018, Wszelkie Prawa Zastrzeżone