Skóra naturalna

         Skóra naturalna jest szlachetnym rodzajem obicia mebli tapicerowanych. Jej charakter, oraz wzór sprawiają, że mebel staje się wyjątkowy. Skóry typu MADRAS, które stosujemy do produkcji naszych mebli są importowane z Włoskich garbarni. To właśnie włosi słyną z najlepszej jakości skór meblowych i galanteryjnych. Skóra jest materiałem wyjątkowym ze względu na swoją niepowtarzalność. Decydując się na skórę, akceptujecie Państwo jej unikalne charakterystyczne cechy, ukazujące ich naturę, tj.: delikatne blizny, ślady po owadach, pociemnienia, oraz różnice w odcieniu i strukturze. Cechy te są typowe dla skór naturalnych i nie można ich wyeliminować.

Skóra modyfikowana

Skóra naturalna modyfikowana to skóra nowej generacji, posiadająca najlepsze cechy skóry naturalnej oraz jej elegancki wygląd i przyjemny dotyk. Dzięki nowoczesnym procesom uszlachetniania i modyfikacji materiał ten uzyskuje naturalny kolor, strukturę, elastyczność i miękkość skóry. Efektem końcowym jest ekologicznie bezpieczny produkt zawierający naturalne włókna skórzane, który dotykiem, trwałością oraz funkcjonalnością odpowiada skórze naturalnej.

Ekoskóra

Dobrej jakości ekoskóra - elastyczna, wytrzymała wodoodporna. Nie pochłaniania kurzu, mikroelementów i nieprzyjemnych zapachów. Łatwa do utrzymania w czystości.
Nadaje się również do wykończenia mebli w skórze naturalnej na ich bokach i tyłach.
(c)2018, Wszelkie Prawa Zastrzeżone